Zadzwoń

800 111 123

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12.00 do 18.00 działa tumbolinia, czyli numer 800 111 123, pod który możesz zadzwonić i opowiedzieć o swoich problemach. Możesz także zostawić wiadomość i nr telefonu. Skontaktujemy się z Tobą. Na Twoją historię czeka doświadczony psycholog, przygotowany, by udzielić Ci pierwszych wskazówek i pomóc w opracowaniu planu zarówno na najbliższe dni, jak i na odległą przyszłość. Tumbolinia jest skierowana do młodzieży i do osób dorosłych.

Kto może do nas zadzwonić?

Dzieci lub nastolatkowie przeżywający śmierć kogoś bliskiego, ale także ich koledzy i koleżanki oraz każdy dorosły, bezradny w obliczu ich smutku: rodzic, opiekun, babcia, dziadek, dalszy krewny, nauczyciel, lekarz prowadzący, policjant, któremu przyszło przekazać złą nowinę, strażak uczestniczący w nieudanej akcji ratowniczej, sąsiad... Jesteśmy przygotowani, by pomóc im wszystkim.

W jakiej sprawie?

Podczas telefonicznej rozmowy możesz opowiedzieć o tym, co przeżywasz i poczuć, że nie jesteś sam. Możesz lepiej rozeznać się we własnej sytuacji, a także uzyskać wiedzę na temat żałoby. Możesz sprawdzić, czy razem jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedź na Twoje pytania.

Nasi konsultanci są psychologami z doświadczeniem w niesieniu pomocy osobom osieroconym. Działają anonimowo, bezpłatnie, cierpliwie i dyskretnie.

Konsultant tumbolinii: Agnieszka Paczkowska, psycholog, koordynator merytoryczny programu „Tumbo Pomaga"

Free Joomla templates by Ltheme